Březen 2012

Kdo umí, umí..

30. března 2012 v 22:38 | Misaki Harumi |  Kreslení
Tenhle obrázek jsem sice nekreslila já, ale strašně moc se mi líbí, kreslila ho jedna holka (neřeknu kdo:D), a strašně jí závidím, že umí takhle krásně kreslit, a vůbec už do pc, to já nezvládnu, kreslím taky ale jenom na papír. Tužka, moje jediná kamarádka :) Mám doma zbírku obrázků, některé mám nafocené takže je sem dám (grafika špatná /foceno mobilem)

Code Geass

30. března 2012 v 22:31 | Misaki Harumi |  Code Geass
Ocitáme se ve světe, který by si člověk klidně spletl s naším současným. Až na jednu malou výjimku, a tou je skutečnost, že světovou velmocí není USA, ale Británie. Ta získala převahu, díky nové technologii zbraní nazvanou Knightmare Frames. Tyto zbraně byly nenápadně otestovány právě na Japonsku, které utrpělo od Britannie drtivou porážku a dostala se pod její nadvládu. Název Japonsko se přestalo používat, místo toho zavládl všude pojem Oblast 11 a obyvatelé tj. Japonci byli přejmenováni na Elevens. Berme toto ovládnutí jako novodobé otrokářství, protože Elevens mají radikálně omezená lidská práva.
Celý příběh nám ukazuje Oblast 11 sedm let po porážce. Území se částečně obydlilo Brity a zavládlo zde stejné zacházení jako v ostatních koloniích. Britská šlechta řídí a vládne. Původní obyvatelé, tedy soudobí Elevens, se víceméně podrobili a žijí docela normální život. Ale mluvíme zde přece jen o zemi samurajů, a tak není divu, když řeknu, že ne všichni Elevens žijí poklidný život. Hrstka těch, kteří se odmítli podrobit a nadále si zachovávají svou hrdost, žijí v ghettech a snaží se proti Bristům bojovat. Jenže co naplat, technika je holt technika, a proto se není co divit, že Britové pořádají doslova na Elevens hony pod záminkou protiteroristických akcí.
Hlavním hrdinou je Lelouch Lamperouge, což je bývalý britský šlechtic, který byl po vraždě své matky ještě před válkou vyhnán i se svou sestrou Nannally do Japonska. Jsou umístěni do domu japonského premiéra, kde se seznámí s jeho synem, Suzakem Kururugim. Jejich cesty se však po válce rozdělí a Lelouch se rozhodne změnit sobě i své sestře identitu, aby mohli žít v klidu.
Oba navštěvují britkou Ashfordskou akademii. Lelouch žije sice klidně, ale nezapomněl na slib, který si dal, když našel svou matku zavražděnou a sestru zmrzačenou. Vymaže Britannii z povrchu země.
Příležitost se mu naskytá až v okamžiku, kdy se náhodou připlete k havárii kamionu, který čirou náhodou prchá před britskou armádou, převážejíc kouli plnou nervového plynu, kterého je údajně dost na to, aby vyhladil celou zemi. V chaosu havárie se Lelouch opět setkává se svým dávným přítelem Suzakem Kururugim, který se podle všeho přidal k britské armádě, aby se pokusil napravit zemi "zevnitř". Šťastné shledání však záhy přeruší příchod elitních jednotek Britannie. Suzaku je údajně zastřelen při obraně Leloucha a zároveň se koule s nervovým plynem poškodí a otevře. Jaké je překvapení, když místo plynu z koule vypadne zelenovlasá dívka jménem C.C., kterou krvelační Britové neváhají střelit do hlavy. Když se armáda už už chystá vrhnout na Leloucha, dívka ho zázračně obdaruje silou, díky níž může bezpodmínečně ovládat lidi. Názornou ukázkou této síly budiž dvanáctičlenná jednotka páchající sebevraždu po příkazu "zemři!"
Lelouch tedy dostává do rukou sílu, díky níž může splnit slib, který si dal. A jako pravý inteligent na výši zvládající šachy levou zadní, rozehraje partii se samotnou Britannií a hrstkou Elevens, kteří se k němu přidali.
Pokud v tomto příběhu hledáte romantiku, tak vás zklamu, jedná se čistě o akční anime, přičemž akce je tak více než dost. Každý díl totiž s sebou nese další zvrat a rozhodně se nudit nebudete. Já jsem obě řady shlédla za 4 dny, přičemž jsem skoro nespala.
Takže závěrem pro ty, kteří hledají téma plné zvratů, napětí a soubojů moderní technologie, Code Geass vám sedne jako ulitý.

★Clannad★

30. března 2012 v 21:48 | Misaki Harumi |  Clannad
Okazaki Tomoya je proslulý školní delikvent a flákač. Jednou při cestě do školy však potkal dívku, která nahlas pronesla "sladký fazolový chléb". Tomoya ani nevěděl, jak mu toto setkání změní život.
Clannad má mnoho postav. Je tu je již zmíněný Okazaki Tomoya, jehož snem je hrát basket, ale po rvačce se svým otcem už nemůže zvednout pravou ruku výše než do úrovně ramene. Další je stydlivá a neprůbojná Furukawa Nagisa, která miluje dango rodinu a jejíž rodina vlastní pekařství. Tak poznáváme i její rodiče. Dále tu jsou dvojčata Fujibayashi. Tichá a stydlivá Ryou miluje věštění z karet a je předsedkyní Tomoyovy třídy. Její sestra Kyou je její přesný opak, nebojí se použít sílu a stále ochraňuje Ryou. Je tu také blonďatý Sunohara Youhei, Tomoyův nejlepší přítel a ještě větší flákač než on. Youhei má velmi rád dívky, ale ony jeho moc ne. Rád by hrál fotbal, ale byl vyloučen z družstva. V knihovně byste určitě našli Ichinose Kotomi, geniální knihomolku, která ráda hraje na housle. Má zlozvyk vystříhávat si z knížek některé články a slyší pouze na Kotomi-chan. Ibuko Fuko je zvláštní dívka, o které na škole nikdy nikdo neslyšel, ale přesto tam je. Je stejně stará jako většina hlavních hrdinů, ale je menšího vzrůstu. Je blázen do mořských hvězdic, které také neustále vyřezává ze dřeva a rozdává jako pozvánky na svatbu své sestry. Další z řady dívek je Sakagami Tomoyo, proslulá rváčka, která se chce stát předsedkyní školní rady.
Seriál má mnoho vedlejších hrdinů, stejně jako mnoho zvratů a smutných i radostných chvil.

Myslím, že Clannad je pěkně nakreslené a má pěkný zamilovaný příběh. Sakagami Tomoyo sem si od první chvílě co jsem se začala dívat na Clannad dost oblíbila. Je to nejspíš tím, že mám ráda dívky které se takto chovají a chlapci z nich mají strach (tak se na 1.místo v mých oblíbených anime dostalo H.O.T.D.) Další moje oblíbená postava je Ichinose Kotomi (obvzláště má pěkné yuri fanfikce).
Tomoyo Sakagami
Kotomi Ichinose
Nagisa Furukawa

NaruHina

30. března 2012 v 20:37 | Misaki Harumi |  Moje oblíbené páry :*
Můj nejoblíbenější pár je NaruHina.. vždycky jsem chtěla aby to tak bylo, jenže Naruto je hloupej a Hinaty si tolik nevšímá a chce tu trubku Sakuru kterou tolik nesnáším.. Chci aby to tak bylo, protože oni dva jsou dokonalí a miluju je :*
Tak to jsou ty nejhezčí obrázky které se mi líbí a tu máte ještě video které je smutné a strašně moc krásné :)

Postavy v obrázcích

30. března 2012 v 7:14 | Misaki Harumi |  Kuroshitsuji
Undertaker
Bardroy
Lizzy
Maylene
Grell
Finnian
Ciel
Sebastian
Alois
Pluto
Joker
Madam Red

Kushina

30. března 2012 v 6:56 | Misaki Harumi |  Naruto
Jak řekla Kushina Narutovi: Naruto, existují tři věci na které si ninja musí dávat pozor, jedna z nich, jsou ženy. Až vyrosteš tak to pochopíš...

Postavy 2

29. března 2012 v 22:24 | Misaki Harumi |  Kuroshitsuji
Bardroy
Věk - 25 +-Let
Pohlaví - Muž
Druh - Člověk
Titul - Kuchař domácnosti Phantomhive
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Ian Sinclair
Blízcí - Finnian, Ciel Phantomhive, Meilin
Výskyt - Kuroshitsuji
Finniah
Věk - 20 +-Let
Pohlaví - Muž
Druh - Člověk
Titul - Zahradník domácnosti Phantomhive
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Jason Liebrecht
Blízcí - Bardroy, Ciel Phantomhive, Meilin
Výskyt - Kuroshitsuji
Undertaker
Věk - Neznámo Let
Pohlaví - Muž
Druh - Člověk
Titul - Prostě hrobař!, smrtka v penzi
Karma - Neutrální
Autor Yana Toboso
Hraje - John Swayze
Blízcí - William T. Spears, Grell Sutcliff
Výskyt - Kuroshitsuji
Pluto
Věk - Neznámo Let
Pohlaví - Samec
Druh - Pes
Titul - Pekelný ohař, hlídač
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Zach Boton
Blízcí - Ciel Phantomhive, Sebastian Michaelis, Angela
Výskyt - Kuroshitsuji
Maylene
Věk - 17 +-Let
Pohlaví - Žena
Druh - Člověk
Titul - Služka domácnosti Phantomhive
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Kato Emiri
Blízcí - Bardroy, Finnian, Ciel Phantomhive
Výskyt - Kuroshitsuji
Drocell Keinz
Věk - Neznámo Let
Pohlaví - Muž
Druh - Loutka
Titul - Přisluhovač
Karma - Zlá
Autor - Yana Toboso
Hraje - Sonny Strait
Blízcí - Žádný není znám
Výskyt - Kuroshitsuji
Elizabeth Middleford
Věk - 11 Let
Pohlaví - Žena
Druh - Člověk
Titul - Snoubenka Ciela Phantomhive
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Cherami Leigh
Blízcí - Ciel Phantomhive
Výskyt - Kuroshitsuji

Postavy

29. března 2012 v 22:23 | Misaki Harumi |  Kuroshitsuji
Ciel Phantomhive
Věk - 12 Let
Pohlaví - Muž
Druh - Člověk
Titul - Šlechtic
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Maaya Sakamoto
Blízcí - Sebastian Michaelis, Bardroy, Finnian, Maylene
Výskyt - Kuroshitsuji
Sebastian Michaelis
Věk - Nesmrtelný
Pohlaví - Muž
Druh - Démon
Titul - Sluha Ciela Phantomhive
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Daisuke Ono
Blízcí - Ciel Phantomhive, Grell Sutcliff
Výskyt - Kuroshitsuji
Grell Sutcliff
Věk - Nesmrtelný
Pohlaví - Muž
Druh - Bůh smrti
Titul - Smrtka
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Daniel Fredrick
Blízcí - Sebastian Michaelis, William T. Spears, Ronald Knox
Výskyt - Kuroshitsuji
Alois Trancy
Věk - 13 Let
Pohlaví - Muž
Druh - Člověk
Titul - Šlechtic
Karma - Zlá
Autor - Yana Toboso
Hraje - Mizuki Nana
Blízcí - Luka Macken, Claude Faustus, Hannah Anafeloz
Výskyt - Kuroshitsuji
Madame Red
Věk - 35 +-Let
Pohlaví - Žena
Druh - Člověk
Titul - Šlechtična, teta Ciela Phantomhiveho
Karma - Neutrální
Autor - Yana Toboso
Hraje - Lydia Mackay
Blízcí - Ciel Phantomhive, Grell Sutcliff
Výskyt - Kuroshitsuji

Kuro

29. března 2012 v 22:10 | Misaki Harumi |  Kuroshitsuji
Je mu teprve dvanáct let a už je hlavou rodiny. Zřejmě to bude tím, že jeho rodiče mu zavraždili a jeho se zabít pokusili. Bylo by se jim to podařilo, kdyby Ciel Phantomhive neuzavřel smlouvu s démonem. Ten mu pomůže vypátrat a eliminovat vrahy jeho rodičů, na oplátku dostane Cielovu duši. Mezitím, než se jim podaří zjistit, kdo zavraždil Cielovi rodiče, musí démon uposlechnout každý jeho přímý rozkaz. Důkazem této smlouvy je znak na Cielově oku a démonově ruce. A tak Ciel s novým sluhou Sebastianem Michaelem zažívá spousty dobrodružství, jež spějí jen k jednomu konci…

Moje oblíbená postava z Kuro je Grell, proč? Grell mi přijde sympatický, a líbí se mi jeho chování k Sebastianovi, je takový hrubý, a to se mi na něm nejvíce líbí. Sebastian také patří mezi mé oblíbené postavy. Samozdřejmě Grell je hezký a musí se hned od začátku líbit všem :D

Téma týdne "Já"

29. března 2012 v 20:20
Takže téma týdne je "Já" super, to asi znamená, že vám o sobě budu muset něco říct že? :D
No tak jmenuju se Lucka, je mi 14let, za týden 15let. Jsem v 9.třídě a jsem ráda za to že mám ty nejlepší spolužáky :) Bydlím s rodiči, asi normální v mém věku, mám mladší sestru Gabču a dva psy. Ve volném čase kreslím, čtu, hraju, a nebo jsem venku s kamarády (nejčastěji s Áňou a Káťou), jsem Otaku takže hodně koukám na Anime a čtu Mangy. Moje nejoblíbenější Anime je Naruto, potom Fairy Tail, Kuroshitsuji, Clannad, Highschool Of The Dead a Loveless. Moje oblíbená knížka je Vampýrská Akademie od Richelle Mead, a chystám se na další knížky které napsala. Poslouchám Metal, Rock, J-rock, a taky občas všechno co se mi líbí :D Hraju Metina, Minecraft, S4 League a taky hodně těch kravinek na Fb :D Hrála jsem 4Story, WoWko a další hry co bych mohla psát do nekonečna :D Jsem přátelská, ale hodně tichá, ikdyž se v poslední době snažím být hodně komunikativní, tak na mě učitelé koukají jak na blbečka :D Nemám ráda učení, ale do školy chodím ráda, jsem ráda že tam můžu být se svými přáteli a spolužáky které beru skoro už jako rodinu :) Naše paní učitelka třídní je ta nejhodnější, nejmilejší, nejchytřejší, nejvtipnější a s tou nejkrásnější přezdívkou: Milka :)
Tak jsem vám o sobě něco málo řekla, snad jsem na nic nezapoměla?! :)
(PS: na fotce neni celá třída)
A tady jsem já takovej debílek, vím že nejsem hezká, ale za to můžou rodiče, oni mě tak splodoli :D (nekomentujte plís)

Loveless

29. března 2012 v 20:00 | Misaki Harumi |  Loveless
Moje dvě oblíbené postavy z anime Loveless jsou Aoyagi Ritsuka a Soubi Agatsuma. Toto anime je Yaoi a strašně moc se mi líbí, je to i Neko-anime, a to se mi na tom líbí ještě víc. Líbí se mi jak Aoyagi má ty obdélníčky na tváři :D Anime moc pěkné, doporučuju! :)


U2 - With or Without You

29. března 2012 v 19:40 | Misaki Harumi
See the stone set in your eyes
See the thorn twist in your side
I wait for you

Sleight of hand and twist of fate
On a bed of nails she makes me wait
And I wait without you

With or without you
With or without you

Through the storm we reach the shore
You give it all but I want more
And I'm waiting for you

With or without you
With or without you
I can't live
With or without you

And you give yourself away
And you give yourself away
And you give
And you give
And you give yourself away

My hands are tied
My body bruised, she's got me with
Nothing to win and
Nothing left to lose

And you give yourself away
And you give yourself away
And you give
And you give
And you give yourself away

With or without you
With or without you
I can't live
With or without you

With or without you
With or without you
I can't live
With or without you
With or without you

OMG..zabite mě!!

28. března 2012 v 16:50 | Misaki Harumi
NESNÁŠIM RAP!!! tak proč?
Nemůžu už..
Každej den..
Celej den..
Proč?
Ne zabijte mě už.. každý den tu poslouchá jednu rap písničku.. nesnášim rap! Proč? Je snad tak dobrá? NÉÉÉÉ!!! ;(

Moje oblíbená skupina

28. března 2012 v 16:29 | Misaki Harumi
Moje oblíbená skupina je Sonic Syndicate. Poslouchám je každý den, zpívaj moc pěkně a všechny písničky se mi líbí :)

Naruto

28. března 2012 v 11:37 | Misaki Harumi |  Naruto

Gaara x Hinata

25. března 2012 v 22:26 | Misaki Harumi |  Naruto

Lucy EL

25. března 2012 v 18:46 | Misaki Harumi |  Anime

Elfen Lied

25. března 2012 v 18:31 | Misaki Harumi |  Anime

Bisexuál?

25. března 2012 v 14:11 | Misaki Harumi
Co si o tom myslím?
Myslím, že je to ůplně normální. Myslím, že každý je takový jaký je, a nevadí mi že si holka najde holku a kluk najde kluka. Lezbičky a Gayové? nemám proti nim nic, stejný názor jako na Bi. Ale nechápu to, když se Bisexuál/ka zamiluje do kluka/holky a bude s ním/ní do konce života jestli se to počítá jako Gay/Lezba :D

Metallica - Load (odkazy)

25. března 2012 v 13:46 | Misaki Harumi