★Clannad★

30. března 2012 v 21:48 | Misaki Harumi |  Clannad
Okazaki Tomoya je proslulý školní delikvent a flákač. Jednou při cestě do školy však potkal dívku, která nahlas pronesla "sladký fazolový chléb". Tomoya ani nevěděl, jak mu toto setkání změní život.
Clannad má mnoho postav. Je tu je již zmíněný Okazaki Tomoya, jehož snem je hrát basket, ale po rvačce se svým otcem už nemůže zvednout pravou ruku výše než do úrovně ramene. Další je stydlivá a neprůbojná Furukawa Nagisa, která miluje dango rodinu a jejíž rodina vlastní pekařství. Tak poznáváme i její rodiče. Dále tu jsou dvojčata Fujibayashi. Tichá a stydlivá Ryou miluje věštění z karet a je předsedkyní Tomoyovy třídy. Její sestra Kyou je její přesný opak, nebojí se použít sílu a stále ochraňuje Ryou. Je tu také blonďatý Sunohara Youhei, Tomoyův nejlepší přítel a ještě větší flákač než on. Youhei má velmi rád dívky, ale ony jeho moc ne. Rád by hrál fotbal, ale byl vyloučen z družstva. V knihovně byste určitě našli Ichinose Kotomi, geniální knihomolku, která ráda hraje na housle. Má zlozvyk vystříhávat si z knížek některé články a slyší pouze na Kotomi-chan. Ibuko Fuko je zvláštní dívka, o které na škole nikdy nikdo neslyšel, ale přesto tam je. Je stejně stará jako většina hlavních hrdinů, ale je menšího vzrůstu. Je blázen do mořských hvězdic, které také neustále vyřezává ze dřeva a rozdává jako pozvánky na svatbu své sestry. Další z řady dívek je Sakagami Tomoyo, proslulá rváčka, která se chce stát předsedkyní školní rady.
Seriál má mnoho vedlejších hrdinů, stejně jako mnoho zvratů a smutných i radostných chvil.

Myslím, že Clannad je pěkně nakreslené a má pěkný zamilovaný příběh. Sakagami Tomoyo sem si od první chvílě co jsem se začala dívat na Clannad dost oblíbila. Je to nejspíš tím, že mám ráda dívky které se takto chovají a chlapci z nich mají strach (tak se na 1.místo v mých oblíbených anime dostalo H.O.T.D.) Další moje oblíbená postava je Ichinose Kotomi (obvzláště má pěkné yuri fanfikce).
Tomoyo Sakagami
Kotomi Ichinose
Nagisa Furukawa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama