Duben 2012

Tajemné Síly (část čtvrtá - Muf)

28. dubna 2012 v 20:40 | Misaki Harumi |  Povídky
"Tak jsme tě našli, jsi ráda, ty zrádkyně?" řve na mě Lina.
"Notak Lino, uklidni se." okřikne ji Ethan. Přiběhl ke mě Taga, na kterém sedí Elly.
"Nezapoměla sis něco?" zeptala se mě.
"Myslím, že ne.."
"Nemyslím si." řekne mi a sáhne do batohu. Vytáhla nové, kožené, vysoké boty. Ach, úplně jsem na ně zapoměla.
"Oh. Děkuji." podala mi je.
"Nemáš za co." Ze stromu skočí co si a hned to oběhne pár stromů a zůstane to stát u mě.
"No nazdar, Erzo." plácnem si.
"Ahoj Ritsuko." pozdravím ho, má krásné červené vlasy kratší ale i delší, a sepnuté čelenkou na čele, mu dělají super účes, ten ho dělá krásnějším než je. Občas si připadám jako keho ségra. Jsme si podobní.
"No tak vyrazíme ne?" zeptá se Ethan.
"Jedeme." řekne Tsuke a všichni vyjedou, Já jedu jako poslední, takže chvíli počkám.
"Chtěla jsem se někde utábořit, vypadá to, že bude večer pršet, najdeme nějaký úkryt."
"No. Nevím jak vy, ale já souhlasím, už bude tma." ozve se Yukio.
"Dobře, najdeme nejbližší úkryt a počkáme do rána." řekne Lina. Dlouhou cestu mlčky jsem snášela, až se najednou ozvalo: "Tady zůstaneme?" řekla to Elly, která jela na Tagovi, takže byla nejrychlejší.
"Jo, zůstaneme tu, už jsem unavená." ozve se Yuuki. Všichni slezli z koní a schovali se do malé jeskyně. Byla tam zima, ale rozdělali jsme oheň, u kterého jsme se ohřáli.
Už je pozdě a všichni spí, jen já zůstala vzhůru. Posadila jsem se, protože mě bolela hlava.
"Ty ještě nespíš?" řekne tichý hlas. Byl to Ethan.
"Promiň, jestli jsem tě vzbudila." zašeptala jsem.
"Ne, ne, jen nemůžu usnout." obula jsem si vysoké kožené boty co mi přivezla Elly, dlouhý kabát a zvedla se.
"Kam jdeš?" zeptal se mě.
"Jdu se projít, bolí mě hlava."
"Můžu jít s tebou?" zeptal se.
"Jo. Můžeš." řekla jsem a sklonila hlavu. Šla jsem, a jen jsem vylezla z jeskyně, vrátila se zpátky. Vzala jsem si luk a toulec s šípy. A vrátila se k Ethanovy. Mlčky jsme se procházeli lesem.
"Co se vlastně stalo s tvými rodiči?" snažil se navázat konverzaci.
"No.. když mi byl 1rok, tak mi je zavraždili, zmasakrovali vlkodlaci. Proto jsem se vydala na tuhle cestu sama, abych se pomstila." odpověděla jsem.
"Moje matka.. no vlastně jsem ji nikdy nepoznal. A otec je velitek Bojové Letky."
"Bojové Letky?" zeptala jsem se.
"Ano. Cvičí dračí jezdce." odpověděl.
"Aha." řekla jsem a zase nastalo ticho. Už mi to ticho tady začíná vadit. Zatočila se mi hlava. Posadila jsem se na spadlý kmen stromu a podepřela hlavu o ruce, aby se to zlepšilo.
"Jsi v pořádku?" zeptal se mě a posadil se vedle mě. Objala jsem ho a obličej zabořila na jeho hruď. Začal mě hladit po hlavě. Zvedla jsem hlavu a zahleděla se do jeho zelenohnědých očí. Naše tváře se přibližovali. V tom se ozve výkřik. Oba jsme se zvedli a utíkali k táboru. V tom uvidím jak nějaká holka drží kunai na Tsukeniným krku. Zastavila jsem v tichosti Ethana a vytáhla šíp.
"Dej ten kunai pryč od jejího krku nebo střelím." otočila se a viděla me jak mířím na ni a zvedla ruce nad sebe a hlasitě se smála. Za mnou šel chlap, a z ničeho nic se proměnil ve vlkodlaka. Představila jsem si moje rodiče.
"Přestaň mířit, a nikomu se nic nestane." přestala jsem mířit, protože byl větší než Tago, který čekal na povel. Ovšem žádný nedostal a vrátil se k Elly.
"Tsuke, pojď k nám." Tsuke se rozběhla, když šla koukala jsem na tu elfí ninju a na toho vlkodlaka. Viděla jsem jak na ni mrknul. Všichni koukali na Tsuke, takže jsem to viděla jediná. Elfka vytáhla malý kunai a hodila ho po Tsuke.
"Stůj!" Tsuke se zastavila a před jejím obličejem ji proletěl kunai, a na mě letěl druhý, jen tak tak jsem se mu vyhnula a zabodl se do stromu za mnou. Tsuke už byla u nás. V bezpečí, bála jsem se o ni, nejradši bych ji objala, ale musím hlídat před nepřáteli
*POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ*

DRRR!

28. dubna 2012 v 16:04 | Misaki Harumi
Až po shlédnutí tohohle videa jsem si uvědomila, že Shizuo je nejlepší :D Ale prostě Izaya.. Izaya je Izaya a je prostě pěknej :D No ne že by nebyl pěknej Shizuo, ale byl by hezčí bez toho cíga, bez kterýho nemůže bejt :D Ale Kida se v tom videu ukázal jen jednou :( Chudák Kida :( :D

Jsem zpět!

28. dubna 2012 v 15:56 | Misaki Harumi
No dlouho jsem tu nebyla, ale už jsem zpět, určitě čekáte na další díl povídky Tajemné síly.. samozdřejmě během mého zaracha když jsem měla trochu volného času, tak jsem si napsala 4.díl, jenom ho přepíšu do noťasu a hned ho sem hodím. Neměla jsem moc času a navíc čtu jednu knížku, takže jsem nepsala pořád.. V pátek jsme měli školní akci, řekla bych že se podařila, akorát mě naše třídní trošku naštvala, ale odpustím jí to, nám taky už hodněkrát odpustila. A ve středu zase do školy, no.. aspoň že nejdeme v pondělí a úterý.. odpadne mi ajina :P ale v pátek ji zase mám.. :D Vykašlu se na to.. chci místo ajiny Japonštinu!! :D

S nudou se dá cokoliv :)

14. dubna 2012 v 22:19 | Misaki Harumi |  Kreslení
Tak jsem se dneska zase celý den nudila, tak jsem si šla kreslit, jak jsem psala, kámoška mě to naučila a od té doby mě to začalo bavit, takže jsem dneska nakreslila zase pár obrázků, některé by chtěli doladit. Moc kámošce děkuji, nevím jak bych kreslila dál tak jak jsem začínala :D Ale je to i zážitek, strašně mě to baví, aspoň vím co dělat když se nudím.
Mě osobně se nejvíc líbí Yahiko :D nevím jak vám, ale asi na tom něco bude, ale zase ten Hidan je nejlépe vybarvenej.. jenže sem ho vybarvovala 3hodiny :D

???Kreslím???

14. dubna 2012 v 1:35 | Misaki Harumi |  Kreslení
Tak jsem tu zase, ale už jsem se naučila pracovat v SAIi a tak jsem vám sem chtěla hodit dva obrázky, které jsem nakreslila. Ta dívka mi trvala cca 3hodiny a ten Chibi Neji cca 10minut. Nechápu že je v tom takovej rozdíl, protože je to opravdu lehoučké se to naučit, a oba obrázky se dělali stejným způsobem, na tom prvním bude asi více úprav. Doufám že se vám to líbí, oboje je podle předlohy, jednou chci skusit bez předlohy, ale jelikož je půl druhý ráno, nakreslím něco až zítra. :)

Neji se mi tak trochu nepovedl, ale pořád je Chibi, a to byl důvod obrázku:)

Tajemné Síly (část třetí - Útěk)

12. dubna 2012 v 22:10 Povídky
Do batohu jsem si dala náhradní oblečení, jídlo, vodu, hřeben a můj talisman štěstí. Nenápadně jsem vylezla z pokoje a šla jsem do konírny, kde mám schovaný meč, luk a šípy. Vzala jsem si svůj pancířský korzet a šla zpět nahoru do pokoje. Oblékla jsem si bílou košili, pancířský korzet, kožený spodek, kožené boty, na záda jsem hodila toulec s šípy a luk a v pásku meč kolem pasu a šla dolu po schodech aniž bych někomu něco řekla šla jsem směrem k lesu. Doufám, že mě nebudou hledat.

*ZATÍM V DOMĚ*

Ťuk, ťuk, ťuk. "Jsi tam Sawako?"
"Sawako?! Otevři nebo vykopnu dveře!"
Vykopnula dveře. "Doprdele!"
"Hej! Všichni! Kdy ste naposledy viděli Sawako?!" řve Lina naštvaně po celém baráku a jelikož je ještě ráno vykopává jedny dveře podruhých, protože všichni ještě spí. Jediný Yukio, který o mě věděl, tu neni.
"C-co se děje?" řekne ospale Yuuki, v pižamu mnoucí si oči.
"Sawako tu neni. Někam zmizela." řekne Lina zoufale a prohlídne si Yuuki odshora dolu.
"Jdu ji hledat." řekne Yuuki a běží se obléknout.
Najednou se otevřou dveře na konci chodby a vejde Yukio.
"Ahoj všichni. Už je ráno vstávejte vy lemry líný."
"Kde je?! Dělej řekni kde je nebo ti vlastnoručně podříznu krk!" řve Lina rychle kráčejíc k Yukiovi.
"Kdo? Co? Co se děje? Vůbec nevím o čem mluvíš." řekne vyplašeně Yukio.
"Moc dobře víš o kom mluvím, o Sawako. Dělej. Kde je?!" Lina na něj pořád řve.
"Nevím, přísahám!" řekne Yukio a pohledem skáče z výstřihu do Linina obličeje.
"Dobře, kdy si ji teda vyděl naposled?" řekne už otráveně.
"U jezera, koupala se. Jediný co mi řekla bylo, že za 3dny se jde do druhé vesnice. Ele neříkala že pujde hned, a že pujdeme všichni, prý to říkal Ethan." řekne Yukio a Lina se otočí a rychle kráčí o pár kroků zpět, k pokoji kam nevykopla dveře. Kopne do nich.
"Ethane Wate!" zeřve na něj.
"C-co je???" kouká na ni sedící Ethan v posteli.
"Co si řekl Sawako a nám ne?" nakloní hlavu a založí si ruce v bok.
"N-nic, jen že pujdeme za 3dny do druhé vesnice zjistit kdo zabil ty rukojné." vykoktá ze sebe Ethan.
"Obléknise, Elly už je oblečená, já, ty a Elly pujdeme za Sawako, a žádné odmítání!" řenkne mu a Ethan zvedne jedno obočí.
"Kdo říkal, že odmítám?" sklopí obočí.
"Dělej." řekne mu Lina a vyjde z pokoje v tom nadskočí, protože se lekla Ritsuka.
"Chci jít taky." řekne Ritsuka Lině. Prohlídne si ho. Už je oblečen ve výzbroji.
"No koukám, že už jsi připraven, můžeš připravit koně?" Ritsuka přijde k oknu, odtáhne závěs, a naznačí Lině ať se koukne z okna. Blízko u jezírka byli zaparkováni čtyři koně.
Usmála se na něj a kývala hlavou. "Seš fakt dobre, budeš se hodit." Ritsuka se zasmál, docela nahlas. Všichni koukali ze dveří, Ethan vykulené oči a pusu až na zem.. Lina koukala jako kdyby Ritsuka spáchal sebevraždu.
"Co je? Kdyby ste se viděli!" začne se smát ještě víc.
"Všichni poslouchejte, Ritsuka se směje!!!"
"Neni z toho zase nějaká velká akce, jdeme hledat Sawako." řekne Ritsuka a přestal se smát, to ho zase neuvidíme pár let se nesmát.
"Já chci jet taky." žařve z konce chodby Georgius.
"Pozdě Georigi, nejsou už koně." Lina nemá zrovna Georgiouse v oblibě.
"Je ještě jeden, jedu na Tagovi." řekle Elly a Lina na ni hodí nebezpečný pohled. Elly na ni hodí pohled, kterým jí chtěla říct: Jsi mi ukradená, on je náš kamarád. Všichni odešli a jeli k lesu.

*ZATÍM V LESE*

Zajímalo by mě jestli si všimli, že tam nejsem. Doufám, že mě nebudou hledat. Nerada bych kdyby mě brali za zrádkyni. Nechci aby mě tu našli, doufám že jim Yukio neřekl o mém plánu, sice jsem mu tak trochu lhala. Co to tu kecám, už určitě vyjeli a už sou v lese. Začíná být dusno, asi bude k večeru pršet, někde se schovám aby mě nenašli, rozdělám si tam oheň. C-co to bylo? Něco jsem tam vyděla. Jedu teprve přibližně hodinu, pomalu a už tu něco vydím, to snad neni možný, kde všude to nebezpečí je. Zastavím koně a koukám okolo. Nic, nic nevidím, asi se mi to zdálo. Popohnala jsem koně o něco rychleji aby jel. Po deseti minutách cesty jsem opět něco zahlédla, myslím že už opravdu nemám slyšiny. Pššt! Myslím že slyším dusot koní. Ano jsou to koně, do háje, oni mě našli.

*POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ*

Metin2

11. dubna 2012 v 11:28 | Misaki Harumi |  Hry
Našla jsem tadyty dva obrázky někde na fb, sou starý ani bych si nevzpoměla že mám účet na offiku ;D

Kai Cross

11. dubna 2012 v 10:20 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Kai Cross
Věk: 16
Rasa: Duch
Bysliště: Starý srašidelný dům
Hodnotnost: Žádná
Životopis: Když mu byli 3roky tak mu zemřeli rodiče, od té doby se o něj staral jeho strýc, v 11 Kai i jeho strýc zemřeli po těžké nehodě ve vesnici, stejně jako jeho rodiče. Od té chvíle se stává duchem, který bloumá po svěetě. Jednoho dne si všimne starého domu, tak si řekne že se tam usadí, jenže netušil že v tom domě žijí duchové jeho rodiny.
Popis: Průhledný, modré až šedivé barvy.Sawako Daisuke

10. dubna 2012 v 17:15 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Sawako Deisuke
Věk: 18
Rasa: Upír, člověk, smrtonoš(pouze o úplňku)
Hodnotnost: Válečník, lukostřelec
Bydliště: Starý domek u lesa, většinou cestuje
Životopis: Už v 1roce ji vlkodlaci zavraždili rodiče, malé Sawako ale neublížili. Přidá se k partě lidem různé party a chtějí zachránit jejich svět. O tom, že je Sawako upír, člověk a smrtonoš najednou se dozví až v 18letech když jí to řeknou kamarádi. Zachrání Generálovi Mufovi život, který je ze zlé strany. Parta se ho bude chtít zbavit ale Sawako je přesvědčí aby ho nechali. Sawako je šikovná dívka a zamiluje do Ethana, získá draka. Má dravého orla, kterého pojmenovala Tisu, své upírské zuby moc nevyužívá, chce být dobrá válečnice. Lidí ji říkají předzívkou Erza(nikdo neví proč ji tak říkají a kdo to vymyslel).
Popis: Dlouhé, rovné, černé vlasy, zelené oči, rudé rty, štíhlá a vysoká postava. V noci při úplňku se mění v černého smrtonoše.Tajemné síly (část druhá - Tajemství)

9. dubna 2012 v 17:16 | Misaki Harumi |  Povídky

Když jsem se ráno vzbudila koukala jsem opět na bílí strop. Opět jsem se cítila jako v nebi. Jsem šťastná že moji přátelé přežili tu bitvu a zachránili co nejvíce lidí. Něco jsem slyšela ze dveřmi, tak jsem si stoupla z postele a šla ke dveřím. Otevřela jsem dveře a stála tam Elly s Yukiem. Elly brečela a Yukio ji obímal. Jsem vyděšená.
"C-co se děje?" řekla jsem vyděšeně.
"Jdi si lehnout prosím." řekla mi přicházející Lina, jako vždy vapadala jako anděl, akorát jsem na ní poznala, že se bojí.
"Nepujdu, dokavať mi neřeknete co se tu děje!" řekla jsem už naštvaně.
"Běž si lehnout." řekne mi ještě jednou, klidně.
"Nepůjdu!" vykřiknu na ni.. "Elly? Co se děje?" koukala jsem ji přímo do jejích modrých očí. Přišel Taga a smutně koukal, sedl si vedle mě a chtěl abych ho pohladila. hladila jsem si jeho hladkou srst. Zajímalo by mě jestli se mu ta rána ještě někdy zahojí.
Utře si slzy. "Můžu ji to říct?" zeptá se Elly Yukia. Yukio se na ni podívá.
"Ne!" vykřikne Lina. Vypadá opravdu vyděšeně, ale já to chci opravdu vědět.
"Měla by o tom vědět, nemůžeme to celou dobu před ní tajit!" křikne zoufalím hlasem Yukio.
"Nechci vám dělat problémy, ale opravdu to chci vědět." Lina si mě prohlíží odshora dolu.
"Ne, neříkej to.. prosím!" Zařve, ale kouká na Yukia a Elly.. její pohled směřuje na Taga který se právě zvedl a stráží mě.
"Musíme!" řekne Elly.. Zakoukám se jí smutně do očí, s tím že si ji vyslechnu a snesu vše co mi řekne.
"No, bude se ti to zdát divné, ale.. jsi.." rozplakala se.. "Já nemůžu." Zaťala ruce do pěstí. Yukio ji chytil za hlavu a přitiskl k hrudi.
"No." začal Yukio.. "Musíme ti říct pravdu, takže, jednoduše a jasně.." - "Ne!" ignoroval ji. "Lorda Arashe nikdo nezabil.. teda zabil, byla si to ty." nevěřícně jsem vykulila oči..
"Já? Já jsem ho ale nezabila, a vy to víte." řekla jsem nahlas protestujíc proti nim. "A proč by ste to předemnou měli tajit?"
"Ne, já ještě nedomluvil. Jsi.. jsi.." zdá se mi že on s tím slovem má stejné problémy jako Elly.
"Co? Co jsem?!" začala jsem už opravdu nahlas.
"Upírka" ozvalo se, řekl to Ethan opírajíc se jednou nohou a zádami o zeď.
"Co-cože?"
"Ano, jsi opravdu upírka." řekl mi Yukio.
"A-ale jak?" slzy mi tekly po tváři víc a víc. Prohlédla jsem si znovu Ethana, je tak krásný, ale teď neni čas myslet jenom na něj, musím myslet na sebe.
"Tvůj otec byl upír a matka smrtonoška." řekl Ethen
"Sm-smrtonoška?" zakoktala jsem. "Kolik toho o mě ještě víte, a co to má co společného se smrtí Lorda Arashe?"
"Nevíš o tom, ale vždycky jsme ti nic neřekli a tajili jsme ti to, skrívali jsme stopy.." vložil se do toho Yukio.
"Co jsem provedla?" zeptala jsem se a koukla jsem na Linu která klesala k zemi, držela si hlavu a zakláněla ji dozadu.
"Večer se měníš ve smrtonošku a saješ ze zvířat krev ale minulý měsíc ti zachutnala lidská krev." řekl Yukio.
"Jsem hrozná!" sklesla jsem k zemi..
"Jděte pryč, prosím." řekl klidně Ethan se známkou strachu v hlase.
Všichni odešli jako by pochopili, že si chce semnou promluvit osamotě.
"Je těžké tomu uvěřit." podívala jsem se mu do očí a jemu stekly slzy po tváři. Sedl si vedle mě a nechal mě položit si hlavu o jeho svalnatou hruď.
"Já vím." řekl mi.
"Co kdybych vás zabila? Co by se stalo? Museli by ste mě zabít!" zadíval se mi do očí. Vypadalo to strašidelně.
"To co si teď řekla, to už nikdy.. ale nikdy neříkej." položila jsem hlavu na jeho kolena a zavřela jsem oči. Plakala jsem.
"Vstávejte, vstávejte." Otevřu oči a nademnou vidím Tsuke.
"Co se děje." řekl teprve vstávající Ethen.
"Máte štěstí, že jsem šla kolem, jinak by ste tu snad umrzli. Měli by ste jít na své pokoje." zadívala jsem se na ni, vůbec mi ta holka nepřipadá jako bisexuálka, bavila se s náma úplně normálně.
"Děkujeme." řekla jsem, a Tsuke odešla.
"Počkej, jaktože jsem se neproměnila?" zeptala jsem se.
"Ano, promiň neřekl jsem ti to celé. Ty jsi vlastně upír, smrtonoš a člověk v jedom. Normálně jsi upír v podobě člověka, proto ti nevadí světlo a různé předměty na odpuzení upírů, a smrtonošem se staneš pouze na úplněk."
"Aha.. a mockrát ti děkuji."
"A za tři dny jdeme do druhé vesnice." usmál se na mě a odešli jsme na pokoje.
"Dobře." usmála jsem se na něj a odešla.

*Druhý den ráno*

"~Uaa~ To je ale pěkné počasí, tři dny jsem se nekoupala, měla bych to napravit a dát si ranní koupel." Vylezu z postele a ze zásuvky vedle postele si vyndám nové věci a mýdlo. Cestou přes celý barák jsem nikoho nepotkala. Aha je teprve 5hodin ráno. Když jsem otevřela velké, zaprášené dveře s mosaznou klikou, oslnilo mě sluníčko. Sešla jsem ze dvou malých schůdků na kamenný chodníček který vedl k jezírku. Když jsem přišla k jezírku svlékla jsem se a po břehu šla k vodě, hupsla jsem jezírka. Když jsem se namydlela a pořádně vyčesala vlasy, položila jsem mýdlo a hřeben na břeh a šla si ještě zaplavat. Plavala jsem směrem k vodopádu. Už jsem skoro u něj. Něco jsem zaslechla a moje instinkty mi radí abych si dávala pozor. Dobrý byl to jenom dravec. Plula jsem zpět ke břehu. Když jsem se oblékla vzala jsem špinavé oblečení, namočila ho a namydlela a potom sem ho šla opláchnout dolu k jezeru. Usušila jsem si vlasy a dala si je do culíku.
"Ale, kdopak je to tu tak brzo?"
"Ahoj Yukio" poznala jsem ho podle hlasu.
"Jak pak si se vyspala ty moje princezničko?" za to 'princezničko' si to s ním někdy ještě vyřídím.
"Dobře, a jak ty? Koukám že do růžova." šklebí se protože mu do obličeje svítí přímé sluníčko, a pod jeho paprsky je úplně červený.
"Asi ano." usmál se na mě a přišel ke mě, stála jsem totiž pod stromem kam nesvítilo sluníčko.
"Už jdeš?" zeptal se.
"Ano, přišel si v čas asi by si měl štěstí a viděl mě, jak se koupu."
"To bych opravdu měl štěstí." zachichital se
"Neviděl si Ethana?" zeptala jsem se.
"Ne, proč zrovna jeho?" řekl sklesle..
"Promiň, potřebuju se ho na něco důležitého zeptat."
"Aha, a co je tak důležitého?" zeptal se mě.
"Potřebuju vědět více informací o tom co se bude dít za dva dny." řekla jsem mu.
"Aha, tak to jo, nic moc o tom nevím, jen že jdeme zjistit kdo zabil ty rukojné." řekl mi.
"Už musím."
"Kam?"
"Připravit se, jde se za dva dny ale chtěla bych vyrazit už ráno."
Odešla jsem do pokoje a začala si připravovat na dlouhou cestu...

~POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ~

Yagura

9. dubna 2012 v 10:18 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Yagura
Věk: 20
Rasa: Člověk
Hodnotnost: Rytíř
Bydliště: Hrad
Životopis: K boji neutrálně postavený, utekl od rodičů, žije jako poustevník, léčí zvířata a přivolává si Tygra nebo velkou ještěrku, rád experimentuje a užívá si bolest druhých, je moc pěkný.
Popis: Černé, krátké vlasy, modré oči, svalnaté tělo, vysoký


Ritsuka Otoya

9. dubna 2012 v 9:06 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Ritsuka Otoya
Věk: 19
Rasa: Elf
Hodnotnost: Prostý elf(všichni ho mají rádi, uctívají ho a přidělili mu nejlepší gardu bodyguardů)
Bydliště: Lesní vesnice
Životopis: V 11letech mu zemřel otec, matka při porodu, žije sám se svými bodyguardy které mu přidělili při smrti jeho otce, je vyjímečný, je na straně dobra, později se zamiluje do Liny.
Popis: Černé delší vlasy, dnědé oči, většinou nosí červenou pásku přeš čelo a červený plášť, vypadá mladě, je to roztomilý a milí elf

Tajemné Síly (část první - smrt Lorda Arashe)

9. dubna 2012 v 3:23 | Misaki Harumi |  Povídky
Zahleděla jsem se do stropu a okamžitě mě popadl ten divný pocit, kdy na mě padá strop i stěny. Rychle jsem se posadila a zalapala po dechu. Namísto toho jsem se zahleděla na svoje odřené ruce a snažila se přijít na to jak jsem se do téhle situace dostala. Odpověď byla zřejmá. Někdo zabil Lorda Arashe a jeho tři rukojné, kteří mu měli prozradit vše, co potřeboval vědět, a shodil to na mě. Až zjistím kdo to byl, zabiju ho, to přísahám! Mýma vlastníma rukama.. vlastníma.. vlastníma rukama..
Otevřu oči a koukám do bílého stropu, kde to jsem? V nebi?
"Je tu někdo?"
"Už jsi stala?" řekne s úsměvem
"Ahoj Georgoriusi!" vykřiknu..
"Ahoj Sawako."
"Kde jsou všichni?" kouknu na něj zvědavě
"Jsou ve vesnici, někdo ji zapálil a potřbují co největší posily."
"A ty si nešel? Jsi dost silný."
"Nejsem dost silný jako naše zravotní sestra Lina."
"Takže mě musíš ošetřit?" zachichotám se
Ano. A ani mi to nevadí." řekne s úsměvem
"A nevíš kdo zapálil vesnici?"
"Nevíme, ale určitě to byl někdo ze strany zlých."

*O něco později, když už vesnice uhasla*

Už by se měli vracet, pujdu se kouknout ven. Vidím je, jsou to oni! Jsou!
"Ahoj Lino, Elly, Yuuki, Tsuke, Ethane."
"Ahoj Sawako.." (tojhlasně)
"Ahojky Sawako-chan" řekne Ethan..
"Ahoj všichni.. jsem ráda že vás zase všechny vidím!" vypravím ze sebe ještě jednou..
"To my taky.." řekne šťastně Ethan a já k němu přiběhla a obejmula ho
"Ale, ale, ale, kohopak to tu máme, zamilovaný páreček.." řekne s veselostí a humorem Yukio. V tom se přestanu s Ethanem objímat.
"Si měl zase vtipnou kaši." ozve se Ethan
"Yukiooo!" Přiběhnu k němu a obejmu ho takovou silou že mu málem vypadli oči z důlku, když jsem ho přestala objímat, koukla jsem se do jeho modrých očí.
"No.. ty máš ale sílu, to bych si z tebe měl asi přestat dělat srandu, nebo mě ještě zabiješ."
"Ano, a opět to říkáš jako srandu." řeknu nahlas aby si toho všimli
*Všichni se chichotají a Yukio zčervenal, protože jsem mu propletla prsty mezi ruce(nikdo si toho nevšiml)*
"Ale, ale, ale, kdopak se nám to tu začervenal."
"Do toho ti nic neni, můžu se červenat kdy chci a kde chci." řekne nahlas Yukio Ethanovi. Vyvléknu mu ruku, protože to přehnal
"Hoši, hoši.. Vy ste se vůbec, ale vůbec nezměnili." koukla jsem na Ethana a prohlédla si ho od hlavy k patě. Měl na sobě lehké oblečení, a jeho vlasy vypadali jako vždy.. krásně.
"A jak ti je?" zeptala se mě Lina.
"Už je to lepší, taky se o mě staral dobrej chlap." usměju se na Georgiouse, který mi úsměv oplatí..
"To jsem ráda, ale měla by sis jít ještě lehnout."
"No dobře, ale zítra už budu v pořádnu že?" zeptala jsem se hrdě, že jsem mohla vidět kamarády, koukla jsem znovu na Linu, je tak krásná, že to snad ani neni možná, vapadá jako anděl.
"Snad ano." usmála se, dala mi ruku kolem krku a odešli jsme do starého domku.. všichni ostatní teké odešli domů.

~POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ~

Yukio Yosi

9. dubna 2012 v 3:01 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Yukio Yosi
Věk: 17
Rasa: Člověk
Hodnotnost: Poslední zaklínač ve vesnici, Ninja
Bydliště: Rostaka (vesnice)
Životopis: Rodiče žijí, ale neví kde, má svého milovaného mazlíčka - vlka Gora, společenský a přátelský, vystudoval Akademii Ninjů
Popis: Hnědé krátké vlasy, modré oči, spolehliví pracovitý, hodný kluk, jeho vlk má bílou srst a žluté oči
Muf

9. dubna 2012 v 1:58 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Muf
Věk: 38
Rasa: Vlkodlak
Bydliště: Les
Hodnotnost: Generál
Životopis: Zabije generála strany dobra a dobří ho budou chtít zabít ale jedna, ze strany dobrých, dívka jménem Sawako, ho zachrání, jediné té bude věřit
Popis: Černé krátké vlasy, hnědé oči, vysoký, svalnatý, chytrý muž. V podobě vlkodlaka má černou srst.

Ethan

9. dubna 2012 v 1:35 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Ethan
Věk: 18
Rasa: Dračí bojovník
Bydliště: Ebernor - sídlo Dračího lidstva
Hodnotnost: Syn velitele Bojové Letky
Životopis: v 18letech pujde na zkoušky Dračí letky, uteče ze zkoušek do lesa kde potká zloděje a čarodejnici a na vlastní oči uvidí jak zloděju čarodejnici zabijí(čarodejnice je prokleje), najde tam malého draka kterého si vezme a bude se o něj starat a vychová si ho, draka pojmenuje Tirmun
Popis: Dlouhé tmavě hnědé vlasy, zelenohnědé oči, vysoký, nemá rád když někdo někoho rozmazluje, jeho drak se jmenuje Wilanth a má tmavě modrou barvu

Elly

9. dubna 2012 v 1:24 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Elly
Věk: 16
Rasa: Něco mezi elfem a člověkem
Bydliště: Tulák
Hodnotnost: žádná
Životopis: Rodiče ji zemřeli když byla malá, má vlka Taga, který se o ni od malička staral, ze svého dětství si pamatuje málo věcí, zažívá dobrodružství
Popis: Blonďaté vlasy dlouhé k ramenům, modré oči, drobounká a lehounká, takže neni pro Taga velká zátěž, Tago má světlě šedivou srst, červené oči a kříž na hlavě, který má z boje

Georgius Tienaka

9. dubna 2012 v 1:20 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Georgius Tienaka
Věk: Nesmrtelný(do té doby co jsou na světě stíny)
Rasa: Stín v podobě člověka
Bydliště: Všude kde jsou stíny
Životopis: Vypadá jako člověk, společnou mají pouze podobu, jinak žijou ve stínech,
dokáže je ovládat, každý stín ho posiluje, se světlem neni kamarád ale neubližuje mu, stává se díky němu neviditelným
Popis: Krátké černé vlasy, černé oči, vysoký, nic nevážící a přitom je svalnatý, oděn v černém plášti s kapucí

Mio

9. dubna 2012 v 1:07
Jméno: Mio
Věk: 16
Rasa: Bestie (lidská podoba počas dne, v noci krvelačná bestie)
Hodnotnost: Pouliční umělkyně
Životopis: (doplním)

Yuuki

9. dubna 2012 v 0:57 Postavy k povídce(Tajemné síly)
Jméno: Yuuki
Věk: Neznámý
Rasa: Vlkodlak
Bydliště: Tulák
Životopis: Je na straně dobra, kamarádská, lesbička, zamiluje se do Bisexuálky Tsuke Shi
Popis: Světle hnědé vlasy, po ramena(nejnovější sestřih), světle hnědé až zelené oči, vysoká, štíhlá, svalnaté ruce, na první pohled vypadá docela lidsky, a působí až moc krásně, ale v podobě vlkodlaka je tomu naopak